Siparişi Tamamla
Sepetim

Teslimat Bilgileri

 

Teslimat Bilgileri

Teslimat süresi
Yurt içi siparişleriniz en geç 6 iş günü içerisinde, belirttiğiniz adrese teslim edilecektir.
Cuma günü saat 15:00'den sonra verilen siparişler Pazartesi günü Kargo şirketine teslim edilecektir.
Resmi tatil günlerinde verilen siparişleriniz tatili izleyen ilk iş günü içerisinde işleme konulacaktır.


Teslimat adresi değişikliği
Teslim edilmesini istediğiniz adres değiştiği takdirde yeni adres bilgisini Müşteri Hizmetleri'ne e-posta ile bildirirseniz, Müşteri Hizmetleri dağıtım şirketi kurye ile görüşüp ürününüzün yeni adrese teslimini sağlayacaktır.


Teslimatın garantisi
Ürünlerimizin teslim garantisi bulunmaktadır. Teslimat sırasında ürün herhangi bir zarar görür ise, ürün sizden alınacak ve yeni ürün teslimatı yapılacaktır.

 

Web Sitemizden güvenle alışveriş yapabilmeniz için sizlere 4 farklı seçenek sunuyoruz.

1 – Web Sitemizden Kredi Kartı ile ödeme (100TL ve ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ)
Sizi internet ortamında Dünya’nın en güvenli ödeme seçeneklerinden biri olan Garanti Bankası’nın Ortak Ödeme Sayfası’na yönlendiriyoruz ve bilgileriniz sadece Garanti Bankası’nın sistemine girerek ödemeniz gerçekleşiyor. Bilgilerinizin çalınma ya da kopyalanma riski yoktur.

2 – Havale / EFT ile ödeme (100TL ve ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ)
Siparişinizi verdikten sonra banka hesap numaralarımıza havale ya da EFT yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Karışıklılığa sebebiyet vermemek için ve ürününüzü size en kısa sürede ulaştırabilmemiz için ödemenizi yaptığınıza dair bizi mail ile ya da telefon ile mutlaka bilgilendiriniz.

3 – Kapıda Kredi Kartı ile ödeme (100TL ve ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ)
SÜRAT KARGO güvencesiyle kapınıza gelen ürününüzün tesliminde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.Kapıda ödeme sisteminin aktif olabilmesi için 30 TL tutarında yada daha fazla sipariş vermiş olmanız gerekmektedir.

4 – Kapıda Nakit ödeme (100TL ve ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ)
SÜRAT KARGO güvencesiyle kapınıza gelen ürününüzün tesliminde nakit ödeme yapabilirsiniz. Kapıda ödeme sisteminin aktif olabilmesi için 30 TL tutarında yada daha fazla sipariş vermiş olmanız gerekmektedir.

Not: 100 TL altındaki siparişleriniz için Yurtiçi her noktaya KDV dahil 6.99 TL sabit kargo fiyatı uygulanacaktır.